Чому жінки зраджують?

А ось чому. В кінці списку ви можете додати свої причини
 
На чоловічі зради суспільство зазвичай дивиться хоч і невдоволено, але крізь пальці. Мовляв, ну мужик, йому ж різноманітність як повітря необхідно.

Коли ж питання стосується жінок, соціум не настільки лояльний: дружина повинна бути вірною і крапка. Та й самі жінки рідко сперечаються з цим твердженням. Якщо ж у них на стороні хтось з’являється, цьому повинна бути вагома причина – фізична або психологічна.

І типових причин, як правило, мало (хоча бувають, зрозуміло, і нестандартні приводи для пошуку «іншого», але рідко), про них і розповімо.

Перший варіант:
Кривдник, зрозуміло, чоловік. Як варіант, він страшно ревнивий і підозрює її у зв’язках з кожним першим, навіть якщо привід нульовий.

Ревнує до сусідів, начальства, колег, продавця в магазині. Дорікає за найменше запізнення, а без відповіді дзвінок перетворюється в катастрофу, тому що за кожним «проступком» йому бачиться, що його подруга в цей момент віддається пристрасті з суперником.
У підсумку, навіть якщо жінка не думала про зраду, вона може на неї піти, щоб «не дарма нерви тріпав».

Другий варіант:
Він змінив перший, а дружина дізналася. Якщо вона не влаштувала скандал, це не означає, що вона простила. Зраду чоловіка вона сприймає як якийсь карт-бланш на власний похід «на сторону».

І навіть якщо чоловік про це не дізнається, її душа буде отомщена і спокійна.

zhinka-z-limonom

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *