8 міфів про те, яких дівчат хлопці вважають кращими

man-in-love

8 міфів про те, яких дівчат хлопці вважають кращими

Ідеальний жіночий образ – чистої води вигадка ЗМІ.

З кожного другого білборда на нас дивляться красиві, щасливі й успішні леді. І сучасні красуні абсолютно впевнені, що це – ідеал, до якого потрібно прагнути, щоб сподобатися хлопцям.

Сьогодні ми розвінчаємо ці міфи, і ви зрозумієте, що ви не менш привабливі, ніж ці картинки.

№1 Чоловіки люблять виключно худеньких

Стандарти краси у форматі 90-60-90 дійсно вважалися ідеальними років 10-15 назад. Згідно масового опитування у Європі, респондентів привертає фігура, а не комплекція. Якщо вона підтягнута, досить стежити за харчуванням і займатися спортом.

№2 Для хлопців важливі великі груди

Згідно з тим же опитуванням, молоді люди цінують красу грудей і її пружність, а зовсім не розмір. Ідеальним вважається 3-й, але навіть і груди меншого розміру ніяк не зіпсують вашу зовнішність.

№3 Слабка жінка – мрія кожного принца

Насправді, тут сталася підміна понять. Сильна стать цінує жіночність, а зовсім не слабкість. Інші поєднання – гірка пародія на відносини. Це або альфонс поруч з бізнес-леді, або невпевнена в собі юна дівчинка поруч з тираном. Треба просто уникати крайнощів.

№ 4 Всім подобаються гламурні красуні

Неправда. Цей міф створили маркетологи. Їх мета – переконати потенційну клієнтку, що її не вважатимуть привабливою, і вона не буде мати успіху без дорогої косметики і брендових речей. Але насправді, поруч з красунею, у якої в голові одні розпродажі та салони краси, залицяльники довго не затримуються.

№ 5 Ніхто не любить розумних

Представники сильної статі не шукають дурних жінок, щоб самостверджуватися на їх фоні. А якщо хтось все-таки шукає, значить, його власний інтелект ще нижче. Навряд чи вам потрібні відносини з такою людиною, вірно?

Жінка розумніша чоловіка, і свій розум вона витрачає, перш за все, на те, щоб чоловік цього не помітив (Мері Маккарті)

№ 6 Сучасним мачо не потрібні скромниці

Досить дивне твердження. Чомусь прийнято вважати, що на початку відносин дівчина зобов’язана викластися в сексі на всі 100%. Але це не робить їй честі, навпаки, виникає питання: звідки стільки досвіду? Чоловікам подобається бути якщо не першими, то хоча б більш досвідченим. Так що краще розкривати свою сексуальність поступово.

Знати Камасутру і відвідувати спеціальні тренінги зовсім не обов’язково, щоб стати ідеальною коханкою. Чоловіки цінують розкутість в ліжку. Так що вам просто потрібно віддатися на волю почуттів, забувши про всі комплекси, недоліки зовнішності та інші дрібниці. І це буде ідеально.

№ 7 Дами бальзаківського віку нікому не потрібні

Застарілий стереотип, він відноситься ще до тих часів, коли вік 25 років вважався зрілим. Зараз же багато хто починає серйозні відносини вже після 30 років, коли побут влаштований.

№ 8 Молоді люди вибирають стерв

Тільки в тому випадку, якщо вони – мазохісти. Чоловіча половина цінує увагу, турботу і жіночність. Жодним із цих якостей стерва не володіє. Її основна мета – використовувати інших людей в корисливих цілях. Хлопці таких не люблять.

На жаль, багато хто продовжує слідувати стереотипам, намагаючись відповідати правилам, щоб подобатися. І багато хто не тільки не розвивається, але намагається заховати свою індивідуальність, вважаючи її недостойною для уваги.

man-in-love

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *