Коломиєю пройшла Хресна хода (фото)

3872e2681530e96a1a8248212dc15aad

Також священик торкнувся теми аборту, штучного запліднення та інших проблем, які наявні в нашому суспільстві.

В цей час всі присутні очікували на загальноміську Хресну ходу. Площа перед катедральним собором була заповнена великою кількістю духовенства Української Греко-Католицької Церкви, а також людьми, які не залишилися байдужими до страстей Христових.

Після повчального слова синкела Чернівецького всі присутні процесійно з запаленими свічками, пройшлись вулицями міста. Під час ходи молилися Ісусову молитву, зачитували уривки з Євангелія, а також розважали над Христовими Страстями. До несення хреста запрошували воїнів АТО, волонтерів, вчителів, медиків, молодь міста Коломиї, а також всіх хворих, які бажають видужання.

Пригадаємо, що цього року хода була особливою, адже в нашому місті перебувала велика святиня християнського світу – частинка Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Саме її священики несли на початку процесійного ходу.

Завершився Хресний хід біля собору Преображення Христового, де правлячий архієрей Коломийсько- Чернівецької єпархії звернувся до присутніх з такими словами: “Сьогодні ми мали можливість пройти Хресною ходою нашим містом. Ця хода є символом Дороги Христа на гору Голгофу, який своїми стражданнями та смертю хресною відкупив нас від гріха. Цього разу ми як ніколи мали можливість відчути Христові страждання, адже між нами перебуває частинка з Хреста на якому страждав Господь.”

Також владика закликав всіх в часі Великого посту звернути увагу на стан душі, приділяти більше часу молитві та розважанням, а особливо молитися за мир в Україні.

На завершення архієрей поблагословив частинкою Чесного і Животворящого Хреста Господнього всіх присутніх, а також місто Коломия на чотири сторони світу та уділив повний відпуст.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *